40140850_xxlADK (aracdegerkaybimerkezi.com kimdir?

Sektörde mesleki bilgi, tecrübe ve sezgileri ile her zaman öncü, belirleyici ve yenilikçi olan sigorta sektöründe 20 yıldır varlık gösteren firmadır.

ADK (aracdegerkaybimerkezi.com) sektörde aynı işi yapan aracılardan veya avukatlık bürolarından farkı nedir?

  • Sektördeki operasyonları en doğru, en hızlı ve en rekabetçi maliyetler ile sunar
  • Şeffaf ve tarafsız hizmet verir
  • Online bilgi aktarımı ve alımı sağlar

Sigortacılık konusundaki tecrübelerinin ADK (aracdegerkaybimerkezi.com) hizmetine etkisi nasıl olur?

shutterstock_508561450ADK (Araç Değer Kaybı) olarak 20 yıldır Sigorta ve Otomotiv sektörüne hizmet vermekte olup, hasar dosyası süreçlerinin yönetilmesi, rayiç bedellerinin belirlenmesi hasarlı ve hasarsız araçların kıymet bedellerinin belirlenmesi, hasar öncesi ve sonrasında ki değerlerinin tespit edilmesi konusundaki hizmetleri ile kurumsal firmalara (Sigorta Şirketi Genel Müdürlüklerine, Araç Bayilerine) profesyonel danışmanlık olarak uzun yılardır hizmet vermektedir.

Süreçler ile ilgili tecrübelerimiz yanında; firmamız İstanbul Ticaret Odası ve Adalet Bakanlığınca oto kiralama, araç değer kaybı, rayiç bedeli, kıymet belirleme gibi konularda bilirkişi yetkilendirilmiş yönetim kadrosundan oluşmakta ve yönetilmektedir.

Konu bazlı olarak operasyonlar ve hukuki süreçler anlaşmalı kurumlar tarafından yürütülmektedir.

Avukata ihtiyaç olmaz mı? Alınacak komisyonlar düşük mü?

Araç Değer Kaybı için mağdurun bizlerle iletişime geçmesi ve daha sonrasında Araç Değer Kaybının online hesaplaması yapılmaktadır. Bu Araç Değer Kaybı farkının hesabından sonra, gerekli evrakların eksiksiz temin edildikten sonra dosya takibi yapılmaktadır.

Araç Değer Kaybı tahsili süreçleri mağdur tarafından kendisine tahsis edilen elektronik şifre ile sistem üzerinden an ve an takip edilir.

Sigorta Şirketinin Araç Değer Kaybı tazminatının yeterli olması ya da hukuki süreçler sonuna kadar olan tüm masraflar firmamızca karşılanmış olup; sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yapılan tüm masraflar ve harcamalar kazada sorumlu olan taraftan tahsil edilmektedir.